Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

АутДор#13 перший сахар!

YMBUkraine

Помощник Barneys Farm
Команда Секти
Помощник Представителя
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
4 717
Репутація
5 125
Вподобайки
6 926
Бали
2 724
Депозит
500 $
Йоу , всім привіт! Роблю таку маленьку темку , бо побачив що на дарк лемонаді виступив перший сахар 💪😮‍💨😋🤗
054DEE45-BDE8-4AA9-B0A1-9A899801B663.jpeg
3002519E-2E32-41B1-9E1C-48D55A085143.jpeg
07108B7D-6533-4EB0-A9D2-27287A23DF97.jpeg
38561855-C0F4-4E0E-A9CA-9B6909ED3512.jpeg
7ECFE21E-9EFA-482B-A521-16818A3FF7F5.jpeg

Шкода правда що вона виросла карликом і вже тупо стоїть на місті , буде максимум пару грамів :( , а надії були на неї великі , і виділено було їй цілих 15 літрів … а було б достатньо і 7-10 л, але хто ж знав , це до речі тей самий мутант дарк лемонад , в якого замість стандартних двох листків , було три.
05609E8B-351A-433C-B68D-7023AB134021.jpeg
( це вона коли була ще зовсім маленька )
51E4A058-5341-4BF8-B946-E5B281198E83.jpeg
( а тут коли була вже трохи більша )

Що скажете сектанти ? Цікавий екземпляр ?
 
Не балыль точно )) Удачи Гровер
 
Травка всегда классная тема,это как ребенок.
 
  • Вподобайка
Реакції: Nimble та YMBUkraine

    YMBUkraine

    Балів: 5
    Згоден) мені здається що це навчає відповідальності і взагалі дає тільки позитивний та повчальний досвід.
Екземпляр цікавий! В них походу був дуже сильний стресс, тому такі малюсікі, і те що вони фіолетові теж говорить що їм було холодно! Але Виглядають прекрасно, і хто зна , з них ще виростуть крітікал гіганти
 
9D7730B1-FB13-4AAC-B898-AD63908F7A04.jpeg
Це якщо порівняти його з бистрим фотоперіодом ( апалачіан куш ) якій також росте в моєму саду.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Екземпляр цікавий! В них походу був дуже сильний стресс, тому такі малюсікі, і те що вони фіолетові теж говорить що їм було холодно! Але Виглядають прекрасно, і хто зна , з них ще виростуть крітікал гіганти
Ну про стресс не знаю , начеб то було тепло. Але Хз
 
Бля, а я вчора сходив попісять в кущі і обнаружив на районі плантарь дички під церквою в парку
 
  • Вподобайка
Реакції: YMBUkraine

    YMBUkraine

    Балів: 5
    😂то для церковних ритуалів хтось вирощує
Вишка буде
Чекаємо бробу
 
Бля, а я вчора сходив попісять в кущі і обнаружив на районі плантарь дички під церквою в парку
то походу киевзеленбудовцы землю такую на район в прошлом году завезли. Везде где сыпали конопля проросла. Возле церкви ещё не видел, а возле озёр есть парочка мест.
 
то походу киевзеленбудовцы землю такую на район в прошлом году завезли. Везде где сыпали конопля проросла. Возле церкви ещё не видел, а возле озёр есть парочка мест.
Та по Боровій як йти, не доходячи до церкви, під деревами, в метрах 20 від металевого забору. Мені здається, з дороги, має бути видно. Бо там йолкі майже до поясу, а вчора просто темно було)
 
Та по Боровій як йти, не доходячи до церкви, під деревами, в метрах 20 від металевого забору. Мені здається, з дороги, має бути видно. Бо там йолкі майже до поясу, а вчора просто темно було)
Біля собачого майданчику за озером погуляй і трохи далі, в кущах куди шашличники срати ходять, теж непоганий плантарь.
 
Nimble , Дякую тобі братка! Люблю тебе!
 
Це біля того, що ніби як трохи в ямі ж?
Так, там один із якимись конструкціями для собак, а біля нього інший повністю витоптаний. Якщо його по колу обійти, то в кущах коноплі побачиш.
 
Екземпляр цікавий! В них походу був дуже сильний стресс, тому такі малюсікі, і те що вони фіолетові теж говорить що їм було холодно! Але Виглядають прекрасно, і хто зна , з них ще виростуть крітікал гіганти
Фиолетовый это генетика:LOL:
 
Генетика, но чаще всего соцветия стают фиолетовыми от холода.
Может действительно тут сорт с таким оттенком, я не знаю
Ты видел температуру на улице?красились бы листья полность ,а здесь генетика итак понятно
 
Назад
Зверху Знизу