Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

АутДор#12 це була розминка , а тепер війна🪖

YMBUkraine

Помощник Barneys Farm
Команда Секти
Помощник Представителя
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 667
Репутація
3 763
Вподобайки
5 569
Бали
2 314
Депозит
500 $
Йоу , зачастив я з темами про АутДор , але благо я вихожу на зв’язок до вас , і це дуже веселить та надихає , дякую вам всім , дякую тобі друже Barneys Farm , багато хто зі мною з першої теми і дякую що слідкуєте! Peace ✌🏼нам всім 🙏🏼😅

Сьогодні мій похід на місцяк був зв’язаний з боротьбою з шкідниками , я дав їм пару днів щоб подумати чи хочуть вони цього біфа , і так як вони жерли листя далі я так і зрозумів що хочуть , але мабудь вони бачать як я ношусь з цією водою туди сюди , з цими удобряхами , мокрий і потний , і тупо ахуєвщий , як мене поїдають сотні комарів , але їм похуй , комахи дуже жорстокі .. впевнений вони непогані комахи , але моя ціль захистити моїх дівчаток. Я деякій час шукав інформацію про те чим краще обробити свої рослини від шкідників, і виришів не грати в танці з бубном і спамьятав що в мене є такій спрей дома ( фото спрея знизу ) Спрей Neem Power.
image.jpg
Цей спрей я замовляв ще того літа для свого першого ауту , але якось навіть не вирішив його використати , тому сьогодні зв’язався з сайтом де його купував і уточнив у них чи цей спрей ще не втратив свою єфективність , і мені сказали що ні, типу все норм , саме тому я вирішив вже сьогодні обробити свої рослини , гарненько попшикав їх під листом і зверху на лист , Хз чи було потрібно давати на верх листа , але вже зробив .. обробив так всі рослини , окрім тих які вже цвітуть , такіх рослин дві , цвітуть , або предцвітають , я хуй його.. не суть важно..

Також я замовив додатково це - Canna Cure( фото нижче )
BE6E813A-3458-4B99-AC63-7F61822377CA.png
І вже далі буду оброблювати мабудь Canna Cure. Поки що про результати говорити пізно .. але будемо вірити в краще))

Нуууу ось такі в мене пірагі , це мабудь на сьогодні все , бо вже й не знаю що писати , погода останнім часом трішки підйобує , вранці було прекрасне сонце і цього ж ранку взяв і тупо пішов дощ і до кінці дня небо захмарилось і сонця не було… вчора я давав добрива рослинам і підливав їх , рослинам начеб то сподобалось , вони ніби як ожили трішки)) на сьогодні це все , слідуючими новинами поділюсь вже наступного поливу!

Всім бажаю доброї ночі та прекрасних снів! Peace ✌🏼
P.s : Дякую що відвідали мою тему! А як справи у вас ? Чим сьогодні займалися?
 
О спасибо) сохранил себе) бо подготовили землю фитоспорином от плесени и бактериалки, а про этих тараканов не подумал) ты есть здесь и сейчас и это мне через пару недель поможет
 
Як приємно було прочитати цю статтю на солов'їній !) Пане ЮМБ коли читав в мене з'явилися думки про те щоб спитати у Вас що ви за сорт вирощуєте ?)
 
О спасибо) сохранил себе) бо подготовили землю фитоспорином от плесени и бактериалки, а про этих тараканов не подумал) ты есть здесь и сейчас и это мне через пару недель поможет
Дякую за коментар! 🙏🏼😅😎 бажаю гарного грову! 🫡✊🤝
 
Хелп чутка) мож подсказать? Одна растишку погибает. Как понять причину?
 
Як приємно було прочитати цю статтю на солов'їній !) Пане ЮМБ коли читав в мене з'явилися думки про те щоб спитати у Вас що ви за сорт вирощуєте ?)
Вітаю! Насправді різні , бистрі фотікі і авто
8129879D-33C8-43F1-B2AF-4BEA2F8DFEE6.jpeg
Ось тут є список сортів , але на містяку я їх вже всі переплутав 😹, саме тому просто кайфую від процесу , а де там якій сорт мене не сильно хвилює 😪🤪
Дякую вам за коментар! Доброї ночі та прекрасних снів!
 
Отправлю фото завтра! Они ещё без кормежки и не в мешках. Тупо проебал сроки
Повідомлення об'єднано автоматично:

Надобраніч )
 
Хелп чутка) мож подсказать? Одна растишку погибает. Как понять причину?
Тут потрібно більш детальніше описати ситуацію та прикріпити фото растішки , і максимально детальний опис дати , чим годував , скільки і коли поливав і.т.д , без цієї інформації це гадання в сліпу. Можете зробити тему не форумі , можливо сектанти які гровлять поможуть з цією проблемою , а от я навряд чи , тому що в мене реально мало досвіду , я такій собі любитель ще в цій справі і повний новачок)) сам шукаю інформацію постійно і дізнаюсь щось нове. Бажаю вдачі в вирішені вашої проблеми!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Наркоту вирощуєш?
Никак нет , Сєр!
 
Бажаю Вам вдалого грову а також доброї ночі !)
地球では、私たちは信頼しています!🗺️🎋
 
Тут потрібно більш детальніше описати ситуацію та прикріпити фото растішки , і максимально детальний опис дати , чим годував , скільки і коли поливав і.т.д , без цієї інформації це гадання в сліпу. Можете зробити тему не форумі , можливо сектанти які гровлять поможуть з цією проблемою , а от я навряд чи , тому що в мене реально мало досвіду , я такій собі любитель ще в цій справі і повний новачок)) сам шукаю інформацію постійно і дізнаюсь щось нове. Бажаю вдачі в вирішені вашої проблеми!
Повідомлення об'єднано автоматично:


Никак нет , Сєр!
Я такий жк ) був досвід ауту який опиливїся і та трішечки не дозрів та відправився у м'ясорубку , та індор яким було тісно у боксі та горіли під ледами ) зараз пройоб з часом . Але то від барні фарм офреселлерів та роялтквін яки ми чекали ху пойми скільки за мільйон коштів ... Тому усі рішення усіх питань підійдуть . Завтра буде фото
 
Отправлю фото завтра! Они ещё без кормежки и не в мешках. Тупо проебал сроки
Повідомлення об'єднано автоматично:

Надобраніч )
Ооооо , +++ , в мене того року сталась катастрофа .. я дуже тягнув з висадкою і втратив десь десять рослин , не знаю чи це із за того що довго не висаджував , може проблема була в іншому , я Хз , але напевно що перетримав на стадії розсади і так втратив всіх :( , тоді було два варіанта , перший : Здаватися , а другій : це замовити ще насінин і пробувати ще , саме тому я замовив тоді ще декілька насінин і почав слідуючий гров! Це був перший досвід і він був дуже важливий , перші помилки заставили не робити їх вдруге , якось так короче) Шкода звісно коли вмирає рослина і від неї потрібно позбутися , але через це потрібно пройти щоб зрозуміти наскільки цінними вони можуть бути для тебе , ці рослини і цей досвід якій отримуєш!

P.s: Цього грову я також втратив декілька рослин 😭😢 , тому напевно без втрат не обійтися. Сподіваюсь ваші рослини одужають і все буде добре! Надобраніч!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Бажаю Вам вдалого грову а також доброї ночі !)
地球では、私たちは信頼しています!🗺️🎋
І вам! Дуже дякую! 🫶🏼🤝🙏🏼
 
Начеб то сьогодні вже не так хуярили листя , але покуси є , будемо оброблювати далі , але ситуація начеб то краща , як на перший погляд!
 
Назад
Зверху Знизу