Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

АутДор#11 Трохи втомився..

YMBUkraine

Помощник Barneys Farm
Команда Секти
Помощник Представителя
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 688
Репутація
3 831
Вподобайки
5 605
Бали
2 314
Депозит
500 $
Фуууух , вітаю вас шановне панство! Десь пів години тому я повернувся зі свого містяка і трохи втомився , сьогодні займався удобренням та подивом. А також в мене є проблеми з жуками які хавають мої рослини.. останні дні коли приходу , то кожен раз рослини покушані , і це трохи напрягає , саме тому зараз на такому маленькому бездоріжжі і не можу вибрати чим краще обробити рослини в ауті. Мені рекомендували в попередній темі (https://labrc.name/threads/autdor-10-help.7587/) припарат —> Актофіт
CE82B83C-2EEB-476A-B3CF-3A700628A565.jpeg
І також мені рекомендували —> Інсектицид Syngenta Енжіо 3,6 мл
21071947-8BAE-4821-AC5A-E27498659BDA.jpeg
Навіть скоріше за все просто радили чим рекомендували , тому звертаюсь до вас , якій препарат краще замовити ? Щоб було безпечніше для рослини і все було супер , секта підскажіть будь ласка , може в когось є досвід боротьби з шкідниками в АутДорі ??? Буду вам дуже вдячний ! Гарного та вдалого вечора! Я чекаю на ваші відповіді , а тим часом відправляюсь на відпочинок , день був 🔥🔥🔥🙃
 
Фуууух , вітаю вас шановне панство! Десь пів години тому я повернувся зі свого містяка і трохи втомився , сьогодні займався удобренням та подивом. А також в мене є проблеми з жуками які хавають мої рослини.. останні дні коли приходу , то кожен раз рослини покушані , і це трохи напрягає , саме тому зараз на такому маленькому бездоріжжі і не можу вибрати чим краще обробити рослини в ауті. Мені рекомендували в попередній темі (https://labrc.name/threads/autdor-10-help.7587/) припарат —> Актофіт
Переглянути вкладення 22077
І також мені рекомендували —> Інсектицид Syngenta Енжіо 3,6 мл
Переглянути вкладення 22078
Навіть скоріше за все просто радили чим рекомендували , тому звертаюсь до вас , якій препарат краще замовити ? Щоб було безпечніше для рослини і все було супер , секта підскажіть будь ласка , може в когось є досвід боротьби з шкідниками в АутДорі ??? Буду вам дуже вдячний ! Гарного та вдалого вечора! Я чекаю на ваші відповіді , а тим часом відправляюсь на відпочинок , день був 🔥🔥🔥🙃
Не залюбливай растения, достаточно просто поливать почаще и изначально удобренную почву и все
 
Не залюбливай растения, достаточно просто поливать почаще и изначально удобренную почву и все
Начеб то не сильно я їх і залюблюю ))) дякую за коментар бро! Не підскажеш чим краще обробити від шкідників ???
 
Я на работе такую добротную шишку курнув, по мимо того что я полтора часа нечего не делал, я вобще нечего не делал
 
Я на работе такую добротную шишку курнув, по мимо того что я полтора часа нечего не делал, я вобще нечего не делал
Заздрю 💀😤
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я на работе такую добротную шишку курнув, по мимо того что я полтора часа нечего не делал, я вобще нечего не делал
Але дуже радий за тебе 🤪😍🥰😘
 
Заздрю 💀😤
Повідомлення об'єднано автоматично:


Але дуже радий за тебе 🤪😍🥰😘
Я за тебе тоже. Але я там погибал на работе так плющило что мама не горюй 😂
Повідомлення об'єднано автоматично:

После этого на работе больше не курю
 
Я за тебе тоже. Але я там погибал на работе так плющило что мама не горюй 😂
Повідомлення об'єднано автоматично:

После этого на работе больше не курю
Після цього більше на роботу не хожу 😂😅
 
Начеб то не сильно я їх і залюблюю ))) дякую за коментар бро! Не підскажеш чим краще обробити від шкідників ???
Люби їх і не доводь будь ласка до того щоб твої рослини жерли шкідники
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я за тебе тоже. Але я там погибал на работе так плющило что мама не горюй 😂
Повідомлення об'єднано автоматично:

После этого на работе больше не курю
Я как работала на первой работе в жизни мы как то покурили с колегами шишек так, что тупо не могли работать не напалеными
 
дай Боже , мені аби побистріше розібратися з цим питанням , але він гровить начеб Індор , тому не впевнений що в боксі будуть такі проблеми , а ось в аутдорі це класика , того року насправді також були шкідникі , і я обробляв Biobizzoм Leaf-Coat ( він типу наносить захисну плівку на рослину ) , начеб то трішки помогло , покуси все одно були , але не такі великі..

Barneys Farm , Добрий вечір , підскажете щось ?

P.s : Всім дякую за коментарі ! Дякую за гарні відповіді і поради , я дуже вам вдячний всім , всім миру та здоровья , бережіть себе та будьте щасливі! Peace ✌🏼
 
Може Би-58 брать ? Але я десь чув що він небезпечний .. сука цобаний в рот .. чому так тяжко , підскажіть хто в Ауті колись ростив , бо я йобнусь зараз..
 
@Barneys Farm , Добрий вечір , підскажете щось ?
Вітаю! )
Да, конечно. Масло нима эффективное средство для борьбы с вредителями. С ним нужно быть осторожными, чтобы не пожечь растения
Нужно:
- литр теплой воды
- чайная ложка концентрированного масла нима
- чайная ложка жидкого мыла без араматизаоторов
- пульверизатор

Ингредиенты нужно добавлять в воду, а не воду в них, иначе вспенится. Смешать, но взбалтывать. Масло в воде не растворяется, мыло поможет равномерно распределить масло по раствору

Нужно опрыскать ствол и все ветки растения со всех сторон, ничего не пропустить. Процедуру проводить рано утром или перед закатом

Процедуру повторять каждые 3-4 дня, пару недель курс лечения. Для каждого применения нужно готовить свежую смесь

В идеале вместо обычного жидкого мыла использовать калийное мыло, оно так же, как и масло нима, обладает инсектицидными свойствами

Помимо масла нима -- Canna Cure хорош. Делаю на веге профилактику инвазии насекомых его помощью

Если не хотите испортить вкус урожая, не используйте масло нима и Canna Cure на цветении
 
Вітаю! )
Да, конечно. Масло нима эффективное средство для борьбы с вредителями. С ним нужно быть осторожными, чтобы не пожечь растения
Нужно:
- литр теплой воды
- чайная ложка концентрированного масла нима
- чайная ложка жидкого мыла без араматизаоторов
- пульверизатор

Ингредиенты нужно добавлять в воду, а не воду в них, иначе вспенится. Смешать, но взбалтывать. Масло в воде не растворяется, мыло поможет равномерно распределить масло по раствору

Нужно опрыскать ствол и все ветки растения со всех сторон, ничего не пропустить. Процедуру проводить рано утром или перед закатом

Процедуру повторять каждые 3-4 дня, пару недель курс лечения. Для каждого применения нужно готовить свежую смесь

В идеале вместо обычного жидкого мыла использовать калийное мыло, оно так же, как и масло нима, обладает инсектицидными свойствами

Помимо масла нима -- Canna Cure хорош. Делаю на веге профилактику инвазии насекомых его помощью

Если не хотите испортить вкус урожая, не используйте масло нима и Canna Cure на цветении
Цей Canna Cure це начеб то як і біо біз лефт коат , якщо брати цей Канна Cure то його одного вистачить для обробки щоб зменшити покуси , як гадаєте ?
DB758236-4A21-4964-825D-31BA565D2C64.png
А масло нім страшно готувати , бо 100% десь напартачу :/
 
Цей Canna Cure це начеб то як і біо біз лефт коат , якщо брати цей Канна Cure то його одного вистачить для обробки щоб зменшити покуси , як гадаєте ?
Переглянути вкладення 22132
А масло нім страшно готувати , бо 100% десь напартачу :/
Canna Cure 0.75л хватит на пять обработок 20ти небольших кустов +-

Та не бойся, в крайнем случае сократи дозу масла нима на 30-50%

В теплую воду влил сколько нужно мыла, сколько нужно масла. Медленно перемешал, и обрабатываешь растения из пульверизатора. Всё очень просто. Большинство насекомых-вредителей боятся масла нима, как огня
 
  • Вподобайка
Реакції: YMBUkraine

    YMBUkraine

    Балів: 5
    🙏🏼🫡🫶🏼🌱Thanks my Brother , i lov3 You
Вітаю! )
Да, конечно. Масло нима эффективное средство для борьбы с вредителями. С ним нужно быть осторожными, чтобы не пожечь растения
Нужно:
- литр теплой воды
- чайная ложка концентрированного масла нима
- чайная ложка жидкого мыла без араматизаоторов
- пульверизатор

Ингредиенты нужно добавлять в воду, а не воду в них, иначе вспенится. Смешать, но взбалтывать. Масло в воде не растворяется, мыло поможет равномерно распределить масло по раствору

Нужно опрыскать ствол и все ветки растения со всех сторон, ничего не пропустить. Процедуру проводить рано утром или перед закатом

Процедуру повторять каждые 3-4 дня, пару недель курс лечения. Для каждого применения нужно готовить свежую смесь

В идеале вместо обычного жидкого мыла использовать калийное мыло, оно так же, как и масло нима, обладает инсектицидными свойствами

Помимо масла нима -- Canna Cure хорош. Делаю на веге профилактику инвазии насекомых его помощью

Если не хотите испортить вкус урожая, не используйте масло нима и Canna Cure на цветении
Друже вітаю.Дай відповідь.Ось автік,аут.Растіхі вже пішов третій місяць.Вже другий тиждень ось така ху..ня відбувається.Жовтне листя.Найбільш жовті відрізав.Це чи нехватка вітамінів чи просто вже прийшов час її рубати під корінь?20240607_061539.jpg
 
Друже вітаю.Дай відповідь.Ось автік,аут.Растіхі вже пішов третій місяць.Вже другий тиждень ось така ху..ня відбувається.Жовтне листя.Найбільш жовті відрізав.Це чи нехватка вітамінів чи просто вже прийшов час її рубати під корінь?Переглянути вкладення 22145
А годував чим в останній раз ?
 
Ебать , я кстати дома нашел такой спрей , правда он где то год или полтора хранился в коробке , интересно он еще рабочий .. Или лучше не рисковать ? image.jpg
Повідомлення об'єднано автоматично:

кажуть що спрей норм , але я його замовляв ще того Грову , Тобто того літа ..
 
Назад
Зверху Знизу