Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

АутДор#10 !HELP

YMBUkraine

Помощник Barneys Farm
Команда Секти
Помощник Представителя
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 688
Репутація
3 831
Вподобайки
5 605
Бали
2 314
Депозит
500 $
Хлопці , Здарова! Перепрошую , в мене така проблема що щось хаває мої рослини в ауті , добре так підїдає підарюга .. сьогодні зняв два слимака , і ще помітив що літає декілька невеликих мошок , типу звичайні мошкі але в них велику два вуса , їх можна легко зловити за ці вуса , сфоткати не зміг бо телефон не брав , то підскажіть будьласка як зберігти листя від укусів ? Я думав може замовити Антипаразитное средство Biobizz Leaf-Coat( фото снизу ) , що підскажете ?
0B204CFE-E76D-4E1A-8647-751BC35FB1BE.png
 
Не люблю робити теми вранці тому що їх ніхто ніхуя не читає :)

P.s: прокидаємось секта ! Всім добрий ранок!
 
актофіт бро, тупо вʼєтнам жукам робить оно трупи хрустять під ногами. А від слимаків сині гранули уліцид навкруги стовбура підсипай, ніодин не виживе і на рослину воно не вплливає
 
Останнє редагування:
Хлопці , Здарова! Перепрошую , в мене така проблема що щось хаває мої рослини в ауті , добре так підїдає підарюга .
Слизняки братан, пока не начнет цвести сделай как я говорю.

Купи на базаре улицид и насыпь на грядке, и на каждую растиху надень купол из 2 л бутылки из под минералки. Просто дно отрежь и вставь в землю чтоб была под защитой, крышку тоже надень но еле еле, пока не наберёт достаточную высоту чтобы мелкие слизняки не смогли прокусить ткани растения.

Отвечаю поможет.

С тебя пятка в лучшие времена)
 
акфофіт бро, тупо вʼєтнам жукам робить оно трупи хрустять під ногами. А від слимаків сині гранули уліцид навкруги стовбура підсипай, ніодин не виживе і на рослину воно не вплливає
бач сходу пару соток тобі зекономив, актофіт як і біобіз на органічні основі, але 40грн всього. Ну і він провірений часом. Хочеш ще прикольну штуку підкажу - купи епін та дай по листу, це гормональний препарат що захистить від стресів, поганої погоди, і дасть величезний буст в рості. Епін це вітчизняний аналог дельта нуеве за 500грн. Користуйся бро, з тебе напас потім
 
акфофіт бро, тупо вʼєтнам жукам робить оно трупи хрустять під ногами. А від слимаків сині гранули уліцид навкруги стовбура підсипай, ніодин не виживе і на рослину воно не вплливає
Дякую! 🙏🏼🙌
Повідомлення об'єднано автоматично:

Слизняки братан, пока не начнет цвести сделай как я говорю.

Купи на базаре улицид и насыпь на грядке, и на каждую растиху надень купол из 2 л бутылки из под минералки. Просто дно отрежь и вставь в землю чтоб была под защитой, крышку тоже надень но еле еле, пока не наберёт достаточную высоту чтобы мелкие слизняки не смогли прокусить ткани растения.

Отвечаю поможет.

С тебя пятка в лучшие времена)
🙌🙏🏼
Повідомлення об'єднано автоматично:

Слизняки братан, пока не начнет цвести сделай как я говорю.

Купи на базаре улицид и насыпь на грядке, и на каждую растиху надень купол из 2 л бутылки из под минералки. Просто дно отрежь и вставь в землю чтоб была под защитой, крышку тоже надень но еле еле, пока не наберёт достаточную высоту чтобы мелкие слизняки не смогли прокусить ткани растения.

Отвечаю поможет.

С тебя пятка в лучшие времена)
Дякую , але растіхи вже такі що під шестилітровий купол не влізуть )))
 
бач сходу пару соток тобі зекономив, актофіт як і біобіз на органічні основі, але 40грн всього. Ну і він провірений часом. Хочеш ще прикольну штуку підкажу - купи епін та дай по листу, це гормональний препарат що захистить від стресів, поганої погоди, і дасть величезний буст в рості. Епін це вітчизняний аналог дельта нуеве за 500грн. Користуйся бро, з тебе напас потім
51D8514B-8B47-4FDD-9747-1DFFE1DA040C.png
Ось ця штука ?
 
що щось хаває мої рослини в ауті , добре так підїдає
Это на листах видно, они именно покусанные/обглоданные или что насторожило?
Я б всё-таки лучше попытался нанять каких-нибудь других жуков для круглосуточной охраны растихи, возможно даже их вооружил, чем сходу устраивать
тупо вʼєтнам жукам
, который определённо и малыху не пощадит.

в бабок на базарі бо в мене на все містечко тільки один агрошоп його продає
Бабкам пофиг, они картошку этим напалмом залили и ни жуков, ни листьев, ни даже птиц на участке, а картошка поглубже в землю окапывается, чтоб не сгореть.
Показал бы фото ну или сам прикинь, что лучше: естественным образом опадающие нижние листья отдать на корм местной фауне или же "запах напалма по утрам"
 
Это на листах видно, они именно покусанные/обглоданные или что насторожило?
Я б всё-таки лучше попытался нанять каких-нибудь других жуков для круглосуточной охраны растихи, возможно даже их вооружил, чем сходу устраивать

, который определённо и малыху не пощадит.


Бабкам пофиг, они картошку этим напалмом залили и ни жуков, ни листьев, ни даже птиц на участке, а картошка поглубже в землю окапывается, чтоб не сгореть.
Показал бы фото ну или сам прикинь, что лучше: естественным образом опадающие нижние листья отдать на корм местной фауне или же "запах напалма по утрам"
актофіт це органік інсектицид, на рослину не впливає тільки жуків цих травить
 
Это на листах видно, они именно покусанные/обглоданные или что насторожило?
Я б всё-таки лучше попытался нанять каких-нибудь других жуков для круглосуточной охраны растихи, возможно даже их вооружил, чем сходу устраивать

, который определённо и малыху не пощадит.


Бабкам пофиг, они картошку этим напалмом залили и ни жуков, ни листьев, ни даже птиц на участке, а картошка поглубже в землю окапывается, чтоб не сгореть.
Показал бы фото ну или сам прикинь, что лучше: естественным образом опадающие нижние листья отдать на корм местной фауне или же "запах напалма по утрам"
Да типу добре так покушані , спочатку одну рослину хавало , тепер бачу що і на інші перекидається , просто як покусаний листок і ще начеб то як слиз був на ньому , то це напевно сука слизні були , бо я перевірив два кусти поряд які були не покушані , то на них знизу під листям вже були слизні , але не встигли похавати бо растішки були цілі..
Повідомлення об'єднано автоматично:

Можу додати фото ще , якщо буде потрібно..
 
Не люблю робити теми вранці тому що їх ніхто ніхуя не читає :)

P.s: прокидаємось секта ! Всім добрий ранок!
А ещё у некоторых ранок это когда на часах 6:00 и в 7:00 у них уже день бо начинается работа.
 
Я думав може замовити Антипаразитное средство Biobizz Leaf-Coat( фото снизу ) , що підскажете ?
скажу, купи себе 3 таких вот пакетика
IMG_20240605_191028.jpg
по инструкции сделай все и все будет ахуено, проверено годами, только когда уже будет активная фаза цветения не советую пользоваться такими вещами.
 
Останнє редагування:
Хлопці , Здарова! Перепрошую , в мене така проблема що щось хаває мої рослини в ауті , добре так підїдає підарюга .. сьогодні зняв два слимака , і ще помітив що літає декілька невеликих мошок , типу звичайні мошкі але в них велику два вуса , їх можна легко зловити за ці вуса , сфоткати не зміг бо телефон не брав , то підскажіть будьласка як зберігти листя від укусів ? Я думав може замовити Антипаразитное средство Biobizz Leaf-Coat( фото снизу ) , що підскажете ?
Переглянути вкладення 21689
40 гр стоит все по инструкции сделай и будет огоньIMG_20240605_211937_820.jpgIMG_20240605_211942_608.jpg
 
скажу, купи себе 3 таких вот пакетика
Переглянути вкладення 21798
по инструкции сделай все и все будет ахуено, проверено годами, только когда уже будет активная фаза цветения не советую пользоваться такими вещами.
Неефективно від капустяного жука. А саме він і жре листя
 
Синяя химия
 
Это на листах видно, они именно покусанные/обглоданные или что насторожило?
Я б всё-таки лучше попытался нанять каких-нибудь других жуков для круглосуточной охраны растихи, возможно даже их вооружил, чем сходу устраивать

, который определённо и малыху не пощадит.


Бабкам пофиг, они картошку этим напалмом залили и ни жуков, ни листьев, ни даже птиц на участке, а картошка поглубже в землю окапывается, чтоб не сгореть.
Показал бы фото ну или сам прикинь, что лучше: естественным образом опадающие нижние листья отдать на корм местной фауне или же "запах напалма по утрам"
А як жуків наняти ? Це мені треба в якесь посольство жуків в Україні???
 
Назад
Зверху Знизу