Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Амнезія Serotonin

Паяльник

Посвященный
Реєстрація
12.08.24
Повідомлення
696
Репутація
985
Вподобайки
1 123
Бали
850
Отримав в сапорта
https://labrc.name/members/9ira-gyry.5842/
запрошення відвідати його рулєтку, записався - виграв. Приємно був здивований оперативністю, вже через годину після прокруту і уточнення даних посилка вже була в почтоматі, і скоро вже була в мене в руках. Ось ссилка на сам магазин

Сама посилка представляє з себе обмот скотчу у стелсі, гарно законспірований, всередині якого вакуумна упаковка з зіпом з речовиною, яка виглядає ось так:
716053FB-5F1B-4CD1-BF7F-43C35618F7A2.jpeg
Речовина -
Красива, дуже пахнюча шишка, середніх розмірів, досить сильної просушки (можливо навіть чуть засильно), темно зеленого кольору, з обільними червоними вусами і тріхомами в наявності. Чуть липка, запах - духмяний, чутка віддає землею, присутні стандартні патики, зерен нема. Крошиться досить легко, але ножниці знадобляться.

  • Тестер: 32/190/~80кг
  • Речовина: шишки сорту Амнезія
  • Дозування; курю заходами по ~0.2г з інтервалами
  • Вага посилки - відповідає заявленій
  • Метод: куріння через сушку
  • Толер: достатньо присутній
  • Кростолер: алкоголь
0-30 Курю карочє я братіки сушку, вийшло у мене з неї десь плотних 5-6 тяг. Напалюється й тліє дуже легко, дим шишки густий, жовтий шо молоко, чуток гарячий і гірчить, горло дере тоже нормально так, має чуток кислий присмак. Заходить у мене з певним трудом, хорошими порціями запах приємний, віддає чимось типу дерева. Дуже плавний вхід, причому чуток пазняковий, я вже почав переживати що мене мало, але всі бажані ефекти виявляються на місці, непомітно для себе вхожу в стан зомбі, стає трохи жарко, мислення і контроль над тілом притуплюється, дурні думки лізуть у голову, при цьому всьому дуже пробиває на ха-ха з будь якої єрунди, мєсна суєта віж того що оточує мененаводить чутка жуті але я борюсь і упевнено одержую перемогу, накурило гарно й добротно.

30-1:00 Класна, ненапряжна і приємна спруха, яка приходить непомітно підсилюється, досить яскраво виражена, хоч і важка,
проте іменно весела така,чухаю що злегка підмучує в очах, але загалом мій стан активнить, жальшо шо мислення заторможене, тягне втикати, піздую на кухню бо зненацько як завжди пробиває хавчик, чутка ізмєню. Картинка реальності мутна і виражено заторможеною, тіло ватоподібне, котролюється з зусиллями. Після виходу на плато настій повністю змінився на виключно позитивний, моя ізмєна пропала, далі плотно підсушило, далі я роблю ход каньом, а саме - вирішую смачно тарити свій організм ніштяками і лежати на ліжечку заліпачи в кінцо. Голова важка, думки у ній режимі слоумо, картинка на екрані слабо доходить


2-00 Час проведений персонаж в заліпалові пролетів майже повністю незамітно, і часом немов в сивому тумані, втикав, сміявся на приступах позитиву, чілив, був один на один з думками, причому як своїми, так і цілого всесвіту, далі трохи напрягло бо клонило в сон через те що заліп, але чутка порухався, і ось +-приблизно в цей період я відчув що мене починає помалу відпускати.

2-45 Досі відчуття легкого тупняку, але голова вже почала адекватно працювати, тупо чіл. Шліфанув я карочє даний релакс і благодать для своєго повного щастя ще пивом зверху, а тоді переждав для більшого ефекту ще приблизно півгодинки, далі зарядив в сухий ще один повний нап, а що було далі ви вже знаєте ^_^

Висновок: Магазин продовжує тримати марку і радувати якістю своєї продукції. Достойна шишка яка володіє усіма потрібними якостями, з приємним і тривалим ефектом. З мінусів можу відмітити хіба що те що важко заходить (можливо чуть пересушена), і те що трішки тривало тупить, але це скоріш за все специфіка сорту. Дякую усім за вашу увагу, усім успіхів !
Магаз 10\10
Саппорт 11\10
Стелс 11\10,
Шишка
9\10
Тривалість ефектів 8\10
 
Гуд трип бро
 
гуд репорт
 
Назад
Зверху Знизу