Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Амфетамін від TVOY PRIHOD

wee

Сектант
Реєстрація
03.04.24
Повідомлення
199
Репутація
314
Вподобайки
236
Бали
234
магазин: TVOY PRIHOD
Гілка на форумі:

-тестер: М, 178, 70кг.
-толер: амф за 5 днів до тесту.
-кростолер: шш регулярно.
-речовина: амфетамін
-органолептика: сухий порошок з камінчиками, білого кольору,з явно вираженим хім.запахом.
-вага: заявлено 1.5г/ 1.57г отримано
дозування: -+70мг
Спосіб доставки в організм: інтранозальний

Біо Тест
Карта, скло, трубка - занюхана стежка.

00:00
дорога +-100мг залетіла з різким і не приємним віддуттям, що аж пішла сльоза. Відкинув голову назад чекаючи полегшення стану. Ліфти запиваю водою.

00:05
Серцем відчуваю, що фен робочий. Ритм став відчутно високим.

00:15
Легка ейфорія та відчутно спітніли пальці на руках. З ефектів: явно виражений наростающий стім та висока концентрація.

00:30
Випив кави, викурив банку табака.
На цьому етапі можна уже сказать, що речовина робоча. Думки всі там де треба, хобота є все класно, настрій піднятий та гіперактивний. Музика відчувається до мурашок, тещо треба)

1:20
Серфінг і ресерч веб-сайтів по роботі, став приємним і захоплюючим процесом
на доволі непомітні 2 годин. Створено дуже багато заміток, які без фрекса ніхто не прочитає.

3:30
Ефекти уже помітно менші ніж були до цього, але тримають на рівні. За курив сигарету, подумав опустити баночку і трохи перекусити, але були незавершені справи тому відкинув цю ідею.

4:00
Зателефонував в дс кореш, розмовляли десь мин 20, а сама розмова більше змахувала на мій монолог. По розмові замітив легкий затуп і запутаність мови.

4:30
Перекусив йогуртом та бананом, після цього ефекти підспали. Уже зробив більше ніж запланував.

5:00
Приступив до обчислення таблиць. Робота виконувалась довше ніж я планував через часті перепровірки і бажання зробити все ідеально.

7:00
Ефекти уже майже не відчітні,очі втомлені, спина хрустить, тут або доганяюсь, або зупиняюсь.

9:00
Настрій втомлений, а отже пару баночок MJ, магній, кальцій, повечеряв через силу і пару стаканів води, лоу-фай на фон і пробувать заснуть.



Висновок: Амф дієвий, має чистий білий колір, без явно виражених відтінків,відчутно стимулює ЦНС при малих дозах. Дуже гідний екземпляр, якщо врахувати, яку бадягу більшість продають.


Відправка:9/10
Оператор: 7/10
Речовина: 8/10
Стимуляція/ейфорія 70/30
Упаковка/стелс: надійна
 

Вкладення

  • IMG_20240830_193953_490.jpg
    IMG_20240830_193953_490.jpg
    64.8 КБ · Перегляди: 12
кайф трип бро) шишкой сбиться после фэна самое то)
 
хорошенький трипчанский, но фотка одна, хотя что там этот фен фоткать)
 
  • Вподобайка
Реакції: wee
Бро где мой трип репорт по рульке
 
Оператор 7/10?
Коли згодився напружити відправника для зміни, невірно вказаних тобою, поштових даних
Хмм..
Повідомлення об'єднано автоматично:

І цілу годину після чекати нові
 
Оператор 7/10?
Коли згодився напружити відправника для зміни, невірно вказаних тобою, поштових даних
Хмм..
Повідомлення об'єднано автоматично:

І цілу годину після чекати нові
Я вважаю, що це ви не вірно ввели мої дані з прівноту. А так насправді респект за оперативне рішення і альтернативні пропозиції щодо вирішення проблеми.
 
Я вважаю, що це ви не вірно ввели мої дані з прівноту. А так насправді респект за оперативне рішення і альтернативні пропозиції щодо вирішення проблеми.
Вони були скопійовані і вставлені
 
Интересный трип-репорт
 
Люди кода хотят обьебашиться то спешат так что людей смешат )

И вообще, что за мода на репорты без фото вещества ? Уровень аматор
и я об этом, фотку порошка надо было сделать
 
Есть чему учиться
 
Мало фото а так норм
 
Назад
Зверху Знизу