Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

cultura

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 254
Репутація
4 909
Вподобайки
5 455
Бали
2 380
ВВІДНА ІНФОРМАЦІЯ
ГІЛКА ШОПУ:
НАТИСКАЙ СЮДИ ;)
ДИРЕКТОР МАГАЗИНУ: TvoyPrihod
ТЕСТЕР: 33/93/178;
РЕЧОВИНА: Амфетамін;
ВАГА: Півтора грами.
ДОСВІД: В минулому - бігунець-марафонець, за плечима якого 5 років грунтовних забігів, рекордний - 11 днів в дорозі, щоправда, в середині шляху я разок, хвилин на 40, все-таки не стримався, задрімав. Думаю, що вагу в діапазоні півкілограма я точно за свою кар'єру "набігав".
ТОЛЕР/КРОСТОЛЕР: Близько місяця тому десь 300 мг неоднозначного дмету Оракла, за тиждень до того - 350 мг куди більш цікавішого зразку від Тіп Топа. Конкретно амфетамін востаннє юзав півроку тому - дьоргнув можливо трішки більше третини двограмової проби амфу від Містера Бістера, до речі який реально був гівняним, мало того, що "вихід" супроводжувався яскраво-вираженим станом пригніченості, тривожності та подавленої психіки, так ще й тіло викручувало в різні боки так шо то пізда.
За 18 годин до самого ж безпосереднього тесту - чуток бухлішка + недосип, через довбані 10-хвилинні тривоги по кілька разів за ніч.
СПОСІБ ВЖИВАННЯ: Назально.
ДОЗУВАННЯ: 100 мг.
ЧАС ДІЇ: 4+ години.
ОПИС: При першому візуальному контакті, зразок, реально нагадав - муку, соду чи крохмаль, коли ж черга дібралась до пощупати пробу крізь зіп руками - з'ясувалось, що приблизно 90% представленої субстанції прям порох-порох, інші ж 10 - дрібної фракції, поодинокі камінчики. Колір - білий, з легким бежевим відтінком, запах - присутній, не різкий, злегка солодко-ноготковий, за переконаннями мозку, з нотками саме гірких, аптечних таблеток.
ФОТО:

IMG_20240821_185241.jpgIMG_20240821_185430.jpgIMG_20240821_185214.jpg

ТЕСТ

00:00-00:10 Вирішив, що оптимально буде розпочати тест з дорожки в 100 мг після чого і зайнявсь її спорудженням. Поодинокі камінчики в роботі виявились повністю поступливими, за структурою - м'якими. Хрумкіт процесу, чесно кажучи, мало нагадував той характерний звук, який я звик колись чути працюючи зі сніжком. Опісля всіх цих маніпуляцій, на поверхні де будувався "проект майбутнього польоту" - залишивсь типовий плямоамфослід. На фото нижче це видно.

IMG_20240821_185459.jpg
IMG_20240821_185606.jpg

Йобсь вдих - смужка в носі. Ого нахуй! Що, блядь, за така пекельна, зі старту, гіркота подумав я?! При першій же спробі, при чому мінімальній, пропихнути полоску далі носоглоткою - відчув настільки сильний рвотний рефлекс, шо пізда. Зазвичай раніше, навіть, не завжди, зі мною таке могло статись десь на третій день без сну. Хвилин напевно 6-8, не менше, я їбався з процесом впихування в себе того, що впихуватись не особливо то і хотіло. В якийсь момент, я вже і не сумнівався, що після ще одного такого сильного шмигу в себе, з мене, в якості фідбеку, на підлогу кухні - вилетить "лєнточька", але ні - минулось.
Так от.
Опинившись, зі старту, в стані ніяк не очікуваного мною дискомфорту я тупо провтикав відмітити для себе сам безпосередній момент коли втома, яка переслідувала мене впродовж всього сьогоднішнього дня через недосип і поганий сон зникла від слова зовсім. В якості ж заміни їй, тіло наповнили - легкість, піднесений настрій, бажання функціонувати.

00:10-00:40 Ого! Ніхуясє, це що?! Ейфорія?! Я аж на кілька хвилин озадачив себе спогадами - намагавсь пригадати, коли востаннє, під амфом, переживав такі ж відчуття! Вийшло не дуже. Ейфорія, тим часом, стала ще трішки сильнішою, більш приємною, виразнішою. За 10-ною шкалою я би оцінив її в тверді 3-3,5 бали. Впринципі, на такому +- рівні, наступні хвилин 30 тріпу вона і протрималась.

00:40-02:00 До 40-ї хвилини розігнало добре і наступні півтори години тримало стабільно рівно, на одній хвилі. Йобнутого хоботу, від якого тебе розриває і кидає в різні сторони, бо голова закипає від бажання займатися одразу кількома і, як часто буває, максимально не потрібними справами - не спостерігалось. Взагалі піковий проміжок тріпу здався доволі цікавим і водночас якимсь, на мій погляд, не типовим як для амфу - типу з одного боку, за необхідності можна проявити зацікавленість до певної задачі і навіть виконати її, але з іншого, часто виступає альтер его, пропонуючи максимально класти на все хуй і просто сидіти, скажімо кляцати телефон.

02:00-04:00 Протягом наступних двох годин ефекти відчутно пішли на спад і на четвертій годині тесту від приємних відчуттів, які ще ось-ось, як кілька ніби хвилин тому, огортали моє тіло залишився лише натяк на легку бездушну стимуляцію. Вперше виникло бажання дігнатись, що я, трохи потупивши десь через півгодини і зробив, але це вже зовсім інша історія.

По-моєму, очевидно ж, що маючи під рукою 1,5 грами речовини загальний тест однією чи двома доріжками явно обмежитись не міг. В процесі підїдання нових смужок з'являлось більше якихось сумнівів і неоднозначності стосовно тестового зразку, то ж було вирішено капнути реактивами, результати нижче.

20240822_125519.jpg20240822_125527.jpg

Маркіз, як на мене і сам трішки підахуїв від реакції. Краплина, що поближче ніби як і куди ще не йшла, але і вона через ще якийсь проміжок часу стала такою ж як і та, що далі, фото зробити завтикав.

20240822_125629.jpg

Фото на предмет розчинності в холодній воді.

20240822_132232.jpg20240822_132648.jpg

ВИСНОВКИ:

ПРОБА:
Що одному 7, для іншого може бути 8.
СПОСІБ ОТРИМАННЯ: Доставка НП.
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: Не прям супер-оперативно, про що заздалегідь, в принципі, було попереджено продавцем в приватній переписці. Виїхала ж посилка, як і мала - до оголошеного селером, в тій же переписці дня. Мені ніби як і горіло, а ніби як і ні - 8.5/10.
СТЕЛС:
Має місце бути, робочий. Буквально не так давно, я думав про щось схоже, типу хай би і було. І тут на тобі, річ - корисна, в господарстві знадобиться. Порадовало, що предмет-загадка, про який йде мова, прям не відвертий фуфєл, а от вакуум відсутній - 8,5/10.
ЗВ'ЯЗОК З ПРОДАВЦЕМ: 9,5/10 - чітко, по суті. Легенький мінус за відсутність списку тестерів, який мені так хотілось побачити.
 
Останнє редагування:
Хороший тріп, ось теж скоро заберу - напишу репорт🫡
 
Вау. Фен реально огонь
Молодец Трип шикарный
 
Уровень культуры крайне высок. На пике своих возможностей. В зените славы. Расцвете апогея.
Сбавьте пожалуйста обороты, слишком хорошо, разрушает самооценку других.
 
Уровень культуры крайне высок. На пике своих возможностей. В зените славы. Расцвете апогея.
Сбавьте пожалуйста обороты, слишком хорошо, разрушает самооценку других.
То це шо тоді виходить? Тріпи в яких тіпи галубєнькой солькою в пах жаляться теж заборонити?
 
То це шо тоді виходить? Тріпи в яких тіпи галубєнькой солькою в пах жаляться теж заборонити?
А здесь что есть такое? Не то чтобы я за этим искал, просто боюсь аллергии на жало. А где все?
Как будто проснулся хз где, а всё уже давно закончилось, помещение полуразрушенное и давно закрытое.
Какое это жало надо иметь чтобы такое провернуть незаметно.
 
Останнє редагування:
Интересно было почитать
 
Красиво написал, скоро тоже буду тестить
 
Назад
Зверху Знизу