Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

100 гр за декілька хв. не багато але робе.

datura

Сектант
Реєстрація
07.04.24
Повідомлення
2
Репутація
-14
Вподобайки
1
Бали
38
Двіж. я сам завжди мав скептецизм до подібного але на грощі не виликий зараз та перевіряв реферальні бонуси всю ди. короче ось це реально робе

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

інструктаж:
Встановляємо додаток за посилання
Дохід: вказуйте від 10 000₴ (вказуйте компанію і посаду) ( можна вказати будь-яку, я ось вказав кофейню шо біля дому )
Проходимо всі етапи верифікації (можна через Дію)
Відкриваємо віртуальну карту
Після чого обов'язково виберіть і активуйте розділи кешбеку
Гроші прийдуть на рахунок кешбеку, беремо реф посилання і запрошуємо друзів, за кожного +100грн


про всяк випадок не полініться та кожен раз якшо будете згортати додаток то повертайтесь до нього чере посилання. здалось шо це має зрначення але сподіваюсь шо це не додаток кривий а я накрутив..


photo_2024-07-23_07-00-28.jpg
 
Двіж. я сам завжди мав скептецизм до подібного але на грощі не виликий зараз та перевіряв реферальні бонуси всю ди. короче ось це реально робе

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

інструктаж:
Встановляємо додаток за посилання
Дохід: вказуйте від 10 000₴ (вказуйте компанію і посаду) ( можна вказати будь-яку, я ось вказав кофейню шо біля дому )
Проходимо всі етапи верифікації (можна через Дію)
Відкриваємо віртуальну карту
Після чого обов'язково виберіть і активуйте розділи кешбеку
Гроші прийдуть на рахунок кешбеку, беремо реф посилання і запрошуємо друзів, за кожного +100грн


про всяк випадок не полініться та кожен раз якшо будете згортати додаток то повертайтесь до нього чере посилання. здалось шо це має зрначення але сподіваюсь шо це не додаток кривий а я накрутив..


Переглянути вкладення 34937
То ти вже шось заробив на даному етапі, чи тільки сподіваєшся заробити розраховуючи що ми всі тут геть дурні і побіжим зараз тицять на твоє стрьомне посилання, шось встановлювати на девайси, верифіковуватись, надаючи завідомо недостовірні дані???
 
беремо реф посилання і запрошуємо друзів, за кожного +100грн
Ліпше дідо й бабцю своїх зареєструй за посиланням, так більше заробиш. Скинь їм на вайбер, напиши шо робити. Заодно перевіриш в них знання основ цифрової безпеки.
 
про хомяка я угарел ++
так смішно про дідо и бабку, ще хочу коламбурчик, якийьс дотептний, маєш?Братік, ти мабуть коли студентом був грав у квн єбучій жлоб, щоб ти в майбутьному опинився у 37 ОБМП.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ліпше дідо й бабцю своїх зареєструй за посиланням, так більше заробиш. Скинь їм на вайбер, напиши шо робити. Заодно перевіриш в них знання основ цифрової безпеки.
 
Ща ухилянту тільки верифікації через дію не вистачало.
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
Двіж. я сам завжди мав скептецизм до подібного але на грощі не виликий зараз та перевіряв реферальні бонуси всю ди. короче ось це реально робе

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

інструктаж:
Встановляємо додаток за посилання
Дохід: вказуйте від 10 000₴ (вказуйте компанію і посаду) ( можна вказати будь-яку, я ось вказав кофейню шо біля дому )
Проходимо всі етапи верифікації (можна через Дію)
Відкриваємо віртуальну карту
Після чого обов'язково виберіть і активуйте розділи кешбеку
Гроші прийдуть на рахунок кешбеку, беремо реф посилання і запрошуємо друзів, за кожного +100грн


про всяк випадок не полініться та кожен раз якшо будете згортати додаток то повертайтесь до нього чере посилання. здалось шо це має зрначення але сподіваюсь шо це не додаток кривий а я накрутив..


Переглянути вкладення 34937
интересно без дии верификация проходит ровно,быстро,есть ли селфи с документом?
 
лайк тільки за цього красунчика)
 
Тема для солевых..
Кому на чек не хватает??
 
сотка грн канечно не о чем.
застал тему когда появился покерстарс и другие румы и 50 баксов давали на банкролл за прохождение обучения ,чисто азы раздуплить и пройти тест и указать на какой тебе рум полтиник.фото документов было достаточно.потом чуть усложнили фото с документом в руках просить начали ,и постепенно возможности массовых аккаунтов закрыли.
 
Назад
Зверху Знизу